Weby pro restaurace a gastro

Tvoříme reprezentativní weby pro restaurace se snadnou správou denní nabídky pro kuchaře. Klademe důraz na různé druhy lístků s podporou tisku přímo z webu a také na osobnost podniku.

/files/big/restaurace/offer.jpg

Druhy lístků a tisk přímo z webu

Web podporuje několik druhů lístků s nabídkou restaurace. Lístky mají různé zobrazení a různý formát pro tisk. Restaurace si tak může organizovat veškerou nabídku na jednom místě, čímž šetří veškeré náklady spojené s tvorbou fyzických lístků.

  • detailStálá nabídka umožňuje vložit jídla s popisem ve více cenových variantách (malá/velká polévka) a s rozlišením jídel podávaných v různou denní dobu. Nápojový a vinný lístek jsou optimalizované pro úspornější zobrazení a tisk.
  • detailDenní nabídka je kompaktní a zobrazuje ikony pokrmů pro rychlou orientaci. Tiskne se na malý formát papíru, takže tisk skvěle slouží i pro zveřejňování na sociálních sítích nebo e-mailem.
  • detailJídelní lístky obsahují přehled sekcí pro rychlou orientaci na webu. Mezi jednotlivými lístky jde zároveň snadno přecházet pomocí tlačítek s ikonami.
/files/full/restaurace/auto-fill.gif

Úprava denní nabídky snadno, rychle a bez chyb

Editace pokrmů na jedno kliknutí s automatickým doplňováním, ruční úpravou a s kontrolním mechanizmem se okamžitě projeví na webu a zajistí maximální kvalitu obsahu.

  • detailZměny denní nabídky mohou provádět (a běžně provádí) sami kuchaři. Automatické doplnění nadpisů s datem a našeptávání pokrmů z databáze podpoří jazykovou bezchybnost. Faktickou kontrolu zprostředkují notifikace managementu restaurace s výpisem změn.
  • detailPro zadání pokrmu stačí napsat několik písmen a vybrat si z nabídnutých položek. Drobné rozdíly (cenu či přílohu) lze následně upravit ručně. Správu pokrmů v databázi zajišťuje jednoduchá tabulka Excel / Sheet.
  • detailRychlá administrace obsahuje mj. editaci speciálního tlačítka pro akce na Facebooku či mimořádného sdělení (např. při výpadku provozu restaurace). Při zapomenutí hesla je možné odeslat návrh na změny v administraci ke schválení.
/files/big/restaurace/design.png

Autentický design s důrazem na identitu podniku

Vzhled webu se opírá o logo restaurace a o grafický manuál. Reprezentuje restauraci takovou, jaká je – jako moderní, čistou a profesionální.

  • detailDesign webu je tvořený obsahem, a tedy s ohledem na to, jakou informaci daná sekce předává. Zpracování designu je v souladu s moderními trendy a s důrazem na vysoký výkon (rychlou odezvu).
  • detailDůraz je kladený nejen na samotný obsah a snadnou orientaci v něm, ale také na osobnost podniku a popis konceptu, kterým se restaurace ubírá. Kvalitu podtrhují uživatelské recenze s odkazem na zdroj.
  • detailUživatel celkově nabývá dojmu, že podnik řídí a provozují skuteční profesionálové v oboru. Stránky mají pro svůj neustálý rozvoj a údržbu vysokou návštěvnost.