Weby pro restaurace a gastro

Tvoříme reprezentativní weby pro restaurace se snadnou správou denní nabídky pro kuchaře. Klademe důraz na různé druhy lístků s podporou tisku přímo z webu a také na osobnost podniku.

/files/big/restaurace/offer.jpg

Druhy lístků a tisk přímo z webu

Web podporuje několik druhů lístků s nabídkou restaurace. Lístky mají různé zobrazení a různý formát pro tisk. Restaurace si tak může organizovat veškerou nabídku na jednom místě, čímž šetří veškeré náklady spojené s tvorbou fyzických lístků.

 • detailStálá nabídka umožňuje vložit jídla s popisem ve více cenových variantách (malá/velká polévka) a s rozlišením jídel podávaných v různou denní dobu. Nápojový a vinný lístek jsou optimalizované pro úspornější zobrazení a tisk.
 • detailDenní nabídka je kompaktní a zobrazuje ikony pokrmů pro rychlou orientaci. Tiskne se na malý formát papíru a export do PNG skvěle slouží pro distribuci přes sociální sítě a e-mailem.
 • detailMezi jednotlivými lístky jde snadno přecházet pomocí tlačítek s ikonami. Jídelní lístky navíc obsahují přehled sekcí pro rychlou orientaci na webu (polévky, hamburgery, saláty).
/files/full/restaurace/auto-fill.gif

Blesková úprava denní nabídky bez překlepů

Editace pokrmů na jedno kliknutí s automatickým doplňováním, ruční úpravou a s kontrolním mechanizmem se okamžitě projeví na webu a zajistí maximální kvalitu obsahu bez překlepů a faktických chyb.

 • detailZměny denní nabídky mohou provádět (a běžně provádí) kuchaři. Automatické doplnění data a našeptávání pokrmů z databáze podpoří jazykovou bezchybnost. Faktickou kontrolu zprostředkují notifikace managementu restaurace s výpisem změn.
 • detailPro zadání pokrmu stačí napsat několik písmen a vybrat si z nabídnutých položek. Drobné rozdíly (cenu či přílohu) lze následně upravit ručně. Správu pokrmů zajišťují jednoduše Tabulky Google.
 • detailBlesková administrace obsahuje mj. editaci speciálního tlačítka pro akce na Facebooku či mimořádného sdělení (např. omezený provoz restaurace). Při zapomenutí hesla je možné odeslat návrh na úpravy k pozdějšímu schválení.
/files/big/restaurace/design.png

Autentický design s důrazem na identitu podniku

Vzhled webu se opírá o logo restaurace a o její grafický manuál. Reprezentuje restauraci takovou, jaká je – jako moderní, čistou a profesionální.

 • detailDesign webu je tvořený obsahem, a tedy s ohledem na to, jakou informaci daná sekce předává. Zpracování designu je v souladu s moderními trendy a s důrazem na vysoký výkon (rychlou odezvu).
 • detailDůraz je kladený nejen na samotný obsah a snadnou orientaci v něm, ale také na osobnost podniku a na popis konceptu, kterým se restaurace ubírá. Kvalitu podtrhují uživatelské recenze s odkazem na zdroj.
 • detailUživatel celkově nabývá dojmu, že podnik řídí a provozují skuteční profesionálové v oboru. Stránky mají pro svůj neustálý rozvoj a údržbu vysokou návštěvnost s velmi nízkou mírou opuštění.
/files/big/restaurace/covid2.jpg

Omezení provozu restaurace a bezkontaktní lístky

Pro překlenutí dočasného omezení provozu např. z důvodu pandemie slouží globální a specifické upozornění. Z hygienických důvodů mohou restaurace poskytnout bezkontaktní lístky.

 • detailGlobální upozornění se objeví na každé stránce webu jako překrytí obrazovky, takže ho nelze přehlédnout. Zůstane zobrazené, dokud ho uživatel nepotvrdí. Pak zůstane skryté po zvolenou dobu (např. 1 den) nebo do změny sdělení.
 • detailDočasné pozastavení konkrétní nabídky nebo služby se zobrazí ztmavením dané stránky či sekce. Ve ztmavené oblasti je vysvětlující text s odkazy na aktuální nabídku a tlačítko pro zobrazení pozastavené nabídky. Navigace na pozastavené položky je vizuálně upozaděná.
 • detailPro bezkontaktní jídelní lístky generujeme QR kódy. Ty je možné umístit např. na zadní stranu podtácků – jednotlivě pro konkrétní lístky či pro jazykové varianty.